Документи з охороні праці за 2 робочих дня!

Нічого зайвого, тільке те, що ви шукаєте!

Пакети послуг

Офіс

У вас тільки офісний персонал?

2 дні

6000 ₴

Склад

Ви торгова компанія з власним складом?

4 дні

7000 ₴

Виробництво

У вас власне виробництво?

5 днів

8000 ₴

Як це працює

Етап 1

Ви надаєте нам список співробітників і опис вашого підприємства.

Етап 2

Ми розробляємо документи, які вам необхідні.

Етап 3

Ви отримуєте документи в паперовому та електронному вигляді, а також відео інструкції як ними користуватися.

Наші переваги

Оперативність

Комплект документів від 2 робочих днів. Але якщо дуже потрібно, то ми можемо і швидше.

Лаконічність

Вам потрібні тільки документи? Ви отримаєте тільки документи. Не переплачуйте!

Якість

За кожну знайдену помилку в документах ви отримуєте 50 гривень кеш-бека!

Розробка документів з охорони праці

Розробка документів з охорони праці в Києві і Україні. Українське законодавство вимагає від сучасного бізнесу більше, ніж йому пропонує. Обов’язки в області охорони праці, зокрема розробка документів з охорони праці – одне з таких вимог. Але без досвіду в цій галузі створення однієї тільки інструкції може зайняти кілька годин: знайти типову інструкцію, відредагувати її з урахуванням специфіки вашого підприємства, при цьому у вас все одно залишаться сумніви в тому, що ви все зробили правильно. Скоріше за все ні. Брак досвіду і потрібної кваліфікації приведуть не тільки до втрати часу, а й до більш серйозних наслідків у разі перевірки або (не дай бог) нещасного випадку. І ми навіть не говоримо тут про втрати у вигляді витраченого часу, якого, як правило, і так немає. 

Рішення задач з різними умовами

Комплект документів з охорони праці на кожному підприємстві свій. Відрізняються види діяльності, матеріально-технічні бази, штатні розписи. Тому не може бути однаковою, створеної за шаблоном з інтернету документації з охорони праці. Те, що є якісною розробкою для одних, може стати критичною помилкою для інших. До кожного підприємства потрібен свій підхід. Тоді не страшні ні перевірки, ні перевіряючі. Тому виконання послуги по такому простому запиту як “розробити документацію з охорони праці” передбачає вдумливий аналітичний підхід і наявність досвіду в даній сфері. Ми маємо успішний досвід роботи з різними підприємствами, різних сфер діяльності і не боїмося складних завдань.

Наші послуги з розробки документів з ОП актуальні для вас, якщо:

 • разробка документів з охорони праці неможлива через відсутність часу;
 • на підприємстві нема кому займатися розробкою;
 • документація з охорони праці необхідна для участі в тендері;
 • у вас є роботи або обладнання підвищеної небезпеки;
 • очікується планова або позапланова перевірка Держпраці.
  Розробка документів з охорони праці

Новостворений бізнес будь-якого напрямку також потребує повному комплекті журналів, інструкцій і т. д., Які відповідають вимогам чинного законодавства та правилам. Закон покладає це завдання на керівника підприємства, але саме йому, як правило, зовсім не вистачає на це часу і інших ресурсів.

Терміни готовності документів у нас – всього кілька днів (а при необхідності ми можемо працювати ще швидше). Ми позбавимо вас від більшої частини нудною адміністративної роботи. Вам залишиться тільки поставити підписи і печатки.

Ми працювали з усіма видами бізнесу від малого до агрохолдингів, від приватних дитячих садків до АЗС. Ми добре розбираємося і знаємо, як готувати документи з ОП і ПБ на практиці. Без помилок і зволікань.

З нами ви можете бути впевнені, що підготовка документів з охорони праці буде проведена з урахуванням всіх особливостей вашого підприємства і найактуальніших версій нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Повний комплект документації для вашого підприємства

Стандартний пакет документів з охорони праці включає: інструкції, накази, журнали, положення. Але “стандартний” не повинно означати “шаблонний”. Після отримання вашого комплекту документів вам залишається тільки підписати їх і поставити підписи в місцях позначених закладками. Після цього їх відразу ж можна використовувати в роботі і не потрібно переробляти, заповнювати або допрацьовувати. Розробка документації по охороні праці передбачає, що на виході ви отримаєте:

 • заповнені журнали інструктажів;
 • інструкції, що відповідають вашому штатним розкладом і специфіці виконуваних робіт;
 • оформлені накази по підприємству;
 • розроблені положення;
 • посилання на відео інструкцію з використання документації.

Вся документація передається замовнику в паперовому вигляді, так і в електронному. Якщо це необхідно – наш фахівець приїде до вас на підприємство і проведе тренінг за розробленою документації.

Замовлення документи у нас вам не потрібно буде відривати співробітників від їх прямих обов’язків або шукати позаштатного спеціаліста, який буде займатися оформленням. Ми врахуємо всі особливості вашої діяльності, штатного розкладу і зберемо під вас індивідуальний кейс.

У нас можна замовити підготовку документів з охорони праці для офісу, виробництва, складу і для будь-яких інших об’єктів. Наші документи завжди будуть відповідати найактуальнішим законодавчим вимогам.

Розробка документів з охорони праці в короткі терміни і на замовлення

Документи з охорони праці

Не готові витратити кілька робочих днів на те, щоб розробити документи з охорони праці? Ми готові зробити це за вас. Фокусуємося на вашому бізнесі. Помірна вартість. Витратьте ваш дорогоцінний час на корисні і важливі для бізнесу речі. Співпраця з нами позбавить вас від:

 • червоних очей і втоми через постійне пошуку зразків інструкцій в інтернеті;
 • головного болю після вивчення законодавчої бази та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки;
 • хвилювань під час перевірок наглядовими органами.
 

Ви отримаєте повний комплект в короткі терміни і будете в повній готовності перед перевіркою або відкриттям нового бізнесу. Для цього нам знадобиться небагато інформації про компанії і всього 2-5 днів на підготовку в залежності від специфіки вашого підприємства.

Замовте розробку документів з охорони праці в Києві або іншому регіоні України через Viber +38 (097) 466-94-04 або електронну пошту zakaz@doc2days.com.ua.