Документи з охорони праці на підприємстві

Підготуємо повний комплект та розробимо документи з охорони праці на підприємстві! Отримаємо за вас усі посвідчення та навчимо як усім цим користуватися!

Від 3 робочих днів! Усього за 8000 грн!

Телефонуйте або пишіть в Viber +38 (097) 466-94-04 або по електронній пошті zakaz@doc2days.com.ua

Документи з охорони праці на підприємстві в Україні регулюють безпеку співробітників. Охорона праці на виробничому об’єкті неможлива без документального супроводу в великому обсязі. Такі підприємства відрізняються не тільки різноманітністю професій, а й наявністю робіт і устаткування підвищеної небезпеки. І для розробки документів з охорони праці на виробництві необхідно враховувати масу різноманітних вимог не тільки в сфері ВІД, а й ПБ. Як зберегти ресурси і уникнути нудної «паперової» роботи, але не допустити помилок і забезпечити підприємство всім необхідним? Ми позбавимо вас від вирішення цих завдань і підготуємо документацію в короткі терміни.

Замовити готовий комплект документів з охорони праці на виробництві зручно, в принципі, для будь-якого підприємства. Навіщо витрачати час на тривалу теоретичну підготовку в нетрях законодавства і галузевих правилах? Або постійно відстежувати зміни в них? Простіше купити грамотно оформлений кейс для конкретного виробничого об’єкту і забути про це питання на тривалий період. Однак є ситуації, коли документація потрібна терміново і в повному обсязі, до них можна віднести:

 • наближається перевірку наглядовими органами;
 • запуск нового об’єкта або відкриття філії;
 • введення нових посад, робіт підвищеної небезпеки;
 • реорганізація і модернізація виробництва;
 • значні зміни в законодавстві з ОП і ПБ;
 • документи безнадійно застаріли або не відповідають справжньому стану справ.

Які проблеми виникають регулярно?

документи з охорони праці на підприємстві

І нерідко на створення актуальною документації залишається всього пару тижнів, а переробити весь старий фонд або оформити новий за цей час в поспіху не вийде без помилок, невідповідностей та прогалин. Тоді наша послуга з розробки повного комплекту врятує ситуацію – 5 днів і замовлення буде готовий. Документи передаються в надрукованому та електронному вигляді, що зручно, і може стати базою для подальших напрацювань. Навіть якщо немає обмежень по термінах, то привести в порядок документацію необхідно в будь-якому випадку. Які проблеми виникають регулярно? У штатних працівників немає часу на розробку інструкцій, у керівників підрозділів також немає часу на ретельну перевірку і узгодження.

Іноді немає навіть старої бази, на основі якої можна оновити фонд, і оформлення починається з нуля: які посади і професії, які об’єкти і роботи потрібно врахувати, де знайти правила і як їх відобразити. Знову помилки, знову брак часу через відсутність досвіду і великого обсягу завдань, а вирішувати їх все одно доведеться.

Як проходить розробка документів з охорони праці на підприємстві

У наші послуги входить не просто збір порожніх бланків і журналів інструктажів, ми вважаємо за краще професійних підхід і намагаємося створити комфортні умови співпраці замовників. Немає двох однакових виробничих об’єктів, тому особливості кожного з них обов’язково відображаються в інструкціях, положеннях, наказах та іншої документації. Штатний розклад, специфіка робіт і інші нюанси враховуються нашими фахівцями, щоб ви отримали актуальний результат. Розроблені нами нормативні документи з охорони праці на підприємстві відрізняються наступним:

 • Відповідають усім діючим вимогам законодавства і нормативних актів (а вони періодично змінюються, і відслідковувати це своїми силами досить складно).
 • У комплект входять тільки необхідні для вашого об’єкта позиції.
 • Журнали інструктажів вже заповнені, і всю документацію можна застосовувати в роботі.
 • Швидке виконання і грамотне оформлення (ніяких доробок та доповнень!).
 • Наявність зручного відеокурсу з інструкцією із застосування документації.

Тому наші кейси вигідні на великих, середніх і малих підприємствах різного профілю. Ми не продаємо шаблони за завищеними цінами, а розробляємо кожну позицію самостійно на основі даних від замовника і нашої бази знань, досвіду. Також для зручності ми додаємо відеокурс, який допоможе користуватися документами з охорони праці на виробництві без проблем і питань після отримання.

Документи з охорони праці на підприємстві в короткі терміни

нормативні документи з охорони праці на підприємстві

Нам знадобиться мінімальна інформація про ваше підприємство, щоб зробити і передати вам індивідуальний комплект в електронному та друкованому вигляді. Замовлення виконується в короткі терміни – 5 днів на всю підготовку завдяки досвіду в цій сфері і напрацьованим матеріалами. Розробка проходить в 3 основних етапи:

 • Ми отримуємо від вас інформацію про підприємство.
 • Готуємо всі необхідні документи.
 • Передаємо комплект оформленої документації.

Вартість всього кейса Ви можете дізнатися нижче. Замовити нормативні документи з охорони праці на виробництві в Києві і інших містах України можна за допомогою телефона та Viber +38 (097) 466-94-04 або електронною поштою zakaz@doc2days.com.ua.