Документи з охорони праці в офісі

Підготуємо повний комплект документів з охорони праці в офісі. Розробимо, отримаємо за вас усі посвідчення та навчимо як усім цим користуватися!

Від 2 робочих днів! Усього за 6000 грн!

Телефонуйте або пишіть в Viber +38 (097) 466-94-04 або по електронній пошті zakaz@doc2days.com.ua.

До вас поспішає перевірка? Або ви хочете перестрахуватися і заздалегідь бути готовим до будь-яких форс-мажорів? А може ви розумієте, що без необхідних процедур з безпеки рано чи пізно станеться щось неприємне, то, про що не хочеться думати?

Ми готові допомогти вам в будь-якому випадку!

Навіть для одного, зовсім невеликого підприємства зі штатом 5-10 осіб необхідно розробити десяток інструкцій, кілька положень, журналів і ряд наказів. Таке завдання без необхідного досвіду може зайняти досить багато часу.

Проблеми на даному етапі з документами з охорони праці в офісі можуть з’явитися із різних причин:

 • немає належного досвіду і знань,
 • не вистачає часу,
 • вимоги законодавства суперечливі й заплутані.

Охорона праці в офісі – документація

Тепер поговоримо про практику. Серйозність охорони праці в офісі часто недооцінюють через на перший погляд очевидну простоту діяльності. В офісі немає серйозного обладнання, офіс не проваджує ніяких небезпечних робіт або якогось специфічного устаткування.

Проте, навіть у звичайному кабінеті сучасного менеджера присутні потенційно небезпечні для його здоров’я фактори: електричний струм, статичні навантаження на опорно-руховий апарат, шкідливий для очей комп’ютер, погане освітлення і т. п.

Навіть якщо ми говоримо тільки про юридичну сторону питання охорони праці то для того, щоб виконати вимоги законодавства необхідно хоча б підготувати внутрішні нормативні документи з охорони праці в офісі (включно із інструкціями для персоналу). Також обов’язковим є ведення журналів інструктажів, видання ряду наказів по підприємству. Ще одна група документів – положення – в них викладаються та декларуються описують загальні принципи і регламенти безпеки робіт.

Відсутність такого комплекту – це як мінімум неприємності при перевірках. І хоча штрафи в сфері охорони праці поки що далеко не європейські, все ж краще не давати інспекції такого шансу.

Краще заздалегідь підготуватися і замовити готовий комплект документів з охорони праці в офіс. Для внутрішнього порядку і безпеки персоналу положення, накази та інструкції також будуть зовсім не зайві.

Що входить в комплект і як розробляються документи з охорони праці в офісі?

документи з охорони праці в офісі

Важливість охорони праці в офісі часто недооцінюють через видимої простоти діяльності. Адже там немає серйозного обладнання, роботи підвищеної небезпеки теж рідко зустрічаються. Проте, навіть в звичайному кабінеті сучасного менеджера присутні потенційно небезпечні для його здоров’я фактори: комп’ютер, неправильне освітлення і т. п. Щоб виконати всі вимоги законодавства необхідно підготувати локальні нормативні документи з охорони праці в офісі з інструкціями для персоналу. Також обов’язкові журнали інструктажів, накази по підприємству. У положеннях з охорони праці описують загальні принципи і регламенти.

Відсутність такого комплекту – неприємності як мінімум при перевірках, інспектори мають право виписати припис або накласти штраф. Краще заздалегідь підготуватися і замовити готовий комплект документів з охорони праці в офіс. Також для внутрішнього порядку і безпеки персоналу просто необхідні положення, накази та інструкції. А їх може бути більше десятка по кожній позиції.

Універсальних рішень не існує, також важливі потреби і діяльність конкретного офісу. На основі інформації про ваше підприємство ми розробимо накази, інструкції, заповнимо журнали і створимо положення з охорони праці. Вони вже будуть придатні для використання в роботі, замовник їх отримає в електронному та паперовому вигляді. До того ж, кожен комплект супроводжується видеокурсом з інструкцією із застосування. Чому не можна користуватися типовими зразками? Тому що на обсяг і вид необхідних документів з охорони праці в офісі впливають такі чинники:

 • штатний розклад;
 • види робіт;
 • наявність різної техніки;
 • інші особливості діяльності.

Різні умови, посади (а секретаря-референта та економіста зазвичай відносять до загальної групи офісних працівників) впливають на те, як буде виглядати інструкція, які інструктажі проводити і які журнали повинні бути присутніми в відділах. До того ж, навіть в адміністративній будівлі зазвичай є завідувачів господарською частиною або в штат входить водій, для яких вимоги з охорони праці прописані окремо. Вони повинні бути відображені в інструкціях, а в журналах повинен бути облік інструктажів. Є ще і питання по регулярним і обов’язковим медичним оглядам – ​​тобто перелік факторів, що впливають на вигляд комплекту, відрізняється в кожному випадку. Саме з цих причин розробляти документацію потрібно в індивідуальному порядку.

Які завдання вирішує готовий комплект

Розробка документів з охорони праці для офісу пов’язана з труднощами, якщо немає досвіду в цій справі. Де шукати правила, типові інструкції, як прописати конкретні регламенти, якщо умови в кабінетах не зовсім стандартні? Довіртеся фахівцям і збережіть свої ресурси. В кожному замовленні ми забезпечимо:

 • грамотність і правильне оформлення документації;
 • повний комплект, який не потрібно допрацьовувати;
 • наявність всіх необхідних та обов’язкових документів;
 • облік діючих правил, нормативів, вимог законодавства;
 • відсутність зайвих інструкцій, положень і журналів.

перелік документи з охорони праці в офісі

У компаніях, що надають різні послуги, зазвичай важко ввести в штат нову посаду або просто не вигідно наймати позаштатного спеціаліста. Тоді готовий кейс – рішення подібних питань на тривалий час. Замовлення документації також допоможе налагодити процеси в новій філії або після серйозних структурних змін, коли посади поєднуються або розділяються. Або навести порядок в окремій частині діловодства. Ваші співробітники не відволікаються на роботу з документування охорони праці, але всі вимоги законодавства будуть дотримані.

Документи з охорони праці в офісі

Ми розробимо нормативні документи з охорони праці в офіс за 2 дні з урахуванням специфіки вашого підприємства. Це суттєва економія часу, особливо в критичних ситуаціях перед перевірками і не тільки. Чи не створюємо зайвих документів – тільки те, що дійсно необхідно для вашої діяльності. Замовте готовий комплект для офісу через Viber +38 (097) 466-94-04 або електронну пошту zakaz@doc2days.com.ua.