Нормативні документи з охорони праці в готелі

Документы по охране труда в гостинице

Підготуємо повний комплект документів з охорони праці для готелю! Розробимо, отримаємо за вас усі посвідчення та навчимо як усім цим користуватися!

Від 2 робочих днів! Усього за 6000 грн!

Телефонуйте або пишіть в Viber +38 (097) 466-94-04 або по електронній пошті zakaz@doc2days.com.ua.

Нормативні документи з охорони праці в готелі – положення, накази та інструкції з охорони праці. Як визначити, що з цього має бути в готелях або готелях? Повного і універсального переліку годі й шукати, доводиться збирати інформацію з різних джерел, цікавитися досвідом колег. А нормативні документи з охорони праці в готелі повинні бути в обов’язковому порядку і повному комплекті. Розробляють їх за індивідуальними факторів, враховуючи закони, правила, постанови в цій сфері.

Положення та інші локальні регламенти з охорони праці

У готельному бізнесі безліч особливостей, які істотно підвищують ризики виникнення нещасних випадків, травм. І це стосується не тільки персоналу, але і постояльців, тому для них необхідно розробляти правила безпечної поведінки та експлуатації приміщень, устаткування і т. Д. Обсяг нормативних документів з охорони праці в готелі в Україні часто більше, ніж на інших об’єктах зі сфери послуг.

Затверджені положення регламентують загальні питання і є основою для функціонування всієї системи охорони праці.

Вони створюються на основі типових, затверджених уповноваженими органами, але з урахуванням специфіки діяльності конкретного закладу. В готелі або готелі повинні бути оформлені і введені в дію такі положення про:

 • організації роботи з охорони праці;
 • проведенні навчання і перевірки знань;
 • розслідування та облік нещасних випадків;
 • видачі та обліку засобів індивідуального захисту;
 • проведенні медичних оглядів.

Якщо готель з великим штатом співробітників, то в ній створюють службу по охороні праці і оформляють положення про її роботу. При наявності СУОП надходять так само, описуючи основні функції, завдання та особливості системи управління. Виконання робіт підвищеної небезпеки вимагає окремого положення про допуск до них.

Документи з охорони праці в готелі – інструкції

Інструкції оформляють як для всього персоналу за професіями, так і для проживаючих. В останньому випадку прописують правила безпечної поведінки, евакуації і т. Д. Тому при створенні нормативних документів з охорони праці в готелі застосовують правила пожежної безпеки, санітарно-гігієнічні. Приблизний перелік інструкцій включає такі професії і посади:

 • адміністратор;
 • прибиральник;
 • портьє;
 • покоївка;
 • комірник;
 • гардеробник;
 • підсобний робітник;
 • водій автомобіля.

Харчоблок, кафе або ресторан також забезпечується інструкціями за професіями, наприклад, заготовщик напівфабрикатів, офіціант, кондитер, бармен. Серед документів з охорони праці в готелі повинні бути правила поводження з устаткуванням, а саме – обслуговування і експлуатації. Розпорядок трудового дня відноситься також до цієї категорії, але цей документ для всіх. Додатково оформляють правила надання першої медичної допомоги, пожежної безпеки.

Накази по підприємству

Локальні накази застосовні тільки на підприємстві, і вони необхідні для розподілу обов’язків, затвердження правил і норм. Вони вводять в дію інструкції, встановлюють відповідальність окремих співробітників. Інші завдання – виконання певних дій і функцій, наприклад, проведення медоглядів або навчання. Одними з основних наказів, як розпорядчих документів з охорони праці в готелі, є про призначення відповідальних за загальними питань ОП, за електробезпека, газове господарство, будівель і споруд. З їх допомогою стверджують комісії з перевірки знань, розслідування нещасних випадків.

Журнали, переліки і інша важлива документація

Журнали потрібні для фіксації певних дій і контролю функцій, передбачених нормативно-правовими актами, внутрішніми правилами. Їх перелік змінюється на кожному об’єкті в залежності від особливостей його діяльності. Однак для готельного бізнесу можна виділити наступні види журналів обліку та реєстрації:

 • нещасних випадків;
 • видачі та контролю ЗІЗ;
 • інструктажів;
 • аварій на виробництві;
 • протоколів перевірки знань.

Зразки бланків для них затверджуються різними постановами, положеннями, правилами і стандартами. Оформляють і ведуть такі журнали не тільки ІОТи, але керівники підрозділів та інші посадові особи, які наділені такими обов’язками наказами.

До нормативних документів з охорони праці в готелі в Україні відносять ще й різні акти, звіти, внутрішні правила і порядки. Всі вони заносяться до номенклатури справ і оформляються згідно з правилами діловодства на підприємстві.

Також в цю групу входять переліки професій, звільнених від окремих видів інструктажів або мають особливі умови праці, пільги. Для проведення навчання необхідно створити програми і підготувати білети з питаннями для перевірок знань. Колективний договір повинен включати розділ з охорони праці, інакше він буде вважатися недійсним.

Документи з охорони праці в готелі – швидке оформлення і комфортна співпраця

З нашою допомогою можна отримати готові документи з охорони праці для готелів у термін від 2 днів. У кожному комплекті передбачений відеокурс з інструкцією щодо подальшого вмісту – ніяких проблем з впровадженням та використанням. Документація передається замовнику в електронному та друкованому варіантах.