Вартість розробки документів

Пакети послуг
офіс
2 дні
 1. Інструкції для офісного персоналу.
 2. Положення про служби та процедури.
 3. Всі необхідні накази.
 4. Заповнені журнали інструктажів.
 5. Відео курс по розробленої документації.
6000 ₴
Склад
4 дні
 1. Інструкції для персоналу складу.
 2. Інструкції для офісного персоналу.
 3. Положення про служби та процедури.
 4. Всі необхідні накази.
 5. Заповнені журнали інструктажів.
 6. Відео курс по розробленої документації.
7000 ₴
ВИРОБНИЦТВО
5 дні
 1. Інструкції для виробничого персоналу.
 2. Інструкції по роботах підвищеної небезпеки.
 3. Інструкції для офісного персоналу.
 4. Положення про служби та процедури.
 5. Всі необхідні накази.
 6. Заповнені журнали інструктажів.
 7. Відео курс по розробленої документації.
8000 ₴

Вартість розробки документів з охорони праці

При розробці документів з охорони праці вартість послуги залежить специфіки діяльності підприємства і ще ряду чинників. Наше політика передбачає оптимальне співвідношення ціни, якості і обов’язково потреб замовника. Не завжди потрібен великий пакет документів для середнього бізнесу, а для великого – додаткові інструкції, накази, що обтяжують діяльність. Тому ми зупинилися на прийнятних тарифах і розділили їх за обсягом роботи. Щоб кожен замовник отримав те, в чому дійсно потребує його підприємство.

Вартість наших кейсів в порівнянні з іншими варіантами

Існує кілька варіантів підготовки документації з охорони праці. Вони всі мають місце бути, але не завжди застосовні в силу різних факторів. Складно порівнювати витрати і встановити єдині заходи, але завжди можна вибрати відповідний шлях. Ми визначили достатні обсяги документації для підприємств різних профілів і привели їх до спільного знаменника по вартості. Все просто – тільки обов’язкові позиції і нічого зайвого.

Ціни на оформлення документів з охорони праці такі:

 • Офіс – 6000 грн.
 • Склад – 7000 грн.
 • Виробництво – 8000 грн.

Для порівняння, щомісячна оплата праці штатного фахівця з ОП до Києва в 2-3 рази більше. Додамо облаштування робочого місця, оплачувана відпустка, лікарняні та інші витрати, і сума збільшиться ще на кілька тисяч на рік. А головне, що справжнього фахівця з досвідом і знанням в створенні документації потрібно знайти! Знову час, яке завжди коштує чималих грошей. Витратити на пошуки можна кілька місяців, але документація готові так і не будуть.

Самостійна розробка документів з охорони праці не завжди виправдана, хоча і здається найдешевшим варіантом. Помилки перетворюються у фінансові витрати, затягування термінів з підготовки тієї чи іншої діяльності, можливі штрафи. Досвід напрацьовується роками, і ми пройшли стадії від новачків до професіоналів, щоб допомагати бізнесу і звільняти його керівників від проблем з документацією в частині охорони праці.

Скоро перевірка? Розмір штрафів підвищується чи не щороку і є серйозною загрозою бюджету компанії. Оплата наших послуг – плата за спокій, адже документи в порядку, і про них можна не турбуватися. Краще приділити час, що звільнився іншим важливим речам і процесам, підготуватися і прибрати можливі прогалини по іншим пунктам.

Що входить в цю ціну

Ми надаємо послугу розробки документів з охорони праці, вартість якої включає не тільки підбір відповідних бланків та зразків. Орієнтуємося на потреби замовників, створюємо комфортні умови для співпраці. Тому послуга передбачає:

 • Створення документів по вашому профілю і відповідно до законодавства, нормативно-правовими актами.
 • Заповнені інструкції, журнали, накази, положення.
 • Наявність відео для замовників, яке показує, як користуватися документацією.
 • Швидке виконання завдання – всього 2-5 днів і комплект у вас!
 • Формування готового комплекту і передача його замовнику.

Вам не потрібно переробляти шаблонні положення, інструкції – ми підготуємо заповнену і актуальну документацію, яку відразу можна впровадити і використовувати в роботі підприємства. Цей факт разом з швидкістю оформлення і виправданою вартістю допоможе зберегти час, гроші і сили. Звичайне замовлення послуги замінити вам роботу на пошук фахівців, їх перевірку і оформлення, очікування. Також ми позбавляємо вас від потенційних помилок і невідповідностей вимогам чинного законодавства, нормативно-правових актів у сфері охорони праці.

Ніяких шаблонних документів. Адже кожне підприємство індивідуально, і вимагає врахування всіх особливостей. Офісний персонал забезпечується одними інструкціями, на складі – розширеним варіантом, на виробничих об’єктах – доповнюються регламентами по робіт та обладнання підвищеної небезпеки. Положення складаються також в індивідуальному порядку, як і накази по підприємству. Документи передаються замовнику в надрукованому вигляді та в електронному варіанті. Додатковий бонус, який дає основу для подальших напрацювань.

Залишилося тільки зробити замовлення, і готовий кейс з індивідуальним наповненням з’явиться у вас через кілька днів. Повідомте нам інформацію про ваше підприємство, штатному розкладі та інші особливості роботи. Все інше зробимо ми. Дізнайтеся більше про ціни і замовте розробку документів з охорони праці вартістю від 6000 грн через Viber +38 (097) 466-94-04 або електронну пошту zakaz@doc2days.com.ua.

Заявка

Заявка

Заявка