Ціни

Пакети послуг

офіс
2 дні
 1. Инструкции для офисного персонала.
 2. Положения о службах и процедурах.
 3. Все необходимые приказы.
 4. Заполненные журналы инструктажей.
 5. Видео курс по разработанной документации.

6000 ₴

Склад
4 дні
 1. Инструкции для персонала склада.
 2. Инструкции для офисного персонала.
 3. Положения о службах и процедурах.
 4. Все необходимые приказы.
 5. Заполненные журналы инструктажей.
 6. Видео курс по разработанной документации.

7000 ₴

ВИРОБНИЦТВО
5 дні
 1. Инструкции для производственного персонала.
 2. Инструкции по работам повышенной опасности.
 3. Инструкции для офисного персонала.
 4. Положения о службах и процедурах.
 5. Все необходимые приказы.
 6. Заполненные журналы инструктажей.
 7. Видео курс по разработанной документации.

8000 ₴

При розробці документів з охорони праці вартість послуги залежить специфіки діяльності підприємства і ще ряду чинників. Наше політика передбачає оптимальне співвідношення ціни, якості і обов’язково потреб замовника. Не завжди потрібен великий пакет документів для середнього бізнесу, а для великого – додаткові інструкції, накази, що обтяжують діяльність. Тому ми зупинилися на прийнятних тарифах і розділили їх за обсягом роботи. Щоб кожен замовник отримав те, в чому дійсно потребує його підприємство.

Вартість наших кейсів в порівнянні з іншими варіантами

Існує кілька варіантів підготовки документації з охорони праці. Вони всі мають місце бути, але не завжди застосовні в силу різних факторів. Складно порівнювати витрати і встановити єдині заходи, але завжди можна вибрати відповідний шлях. Ми визначили достатні обсяги документації для підприємств різних профілів і привели їх до спільного знаменника по вартості. Все просто – тільки обов’язкові позиції і нічого зайвого. Ціни на оформлення документів з охорони праці такі:

 • Офіс – 6000 грн.
 • Склад – 7000 грн.
 • Виробництво – 8000 грн.

Для порівняння, щомісячна оплата праці штатного фахівця з ОП до Києва в 2-3 рази більше. Додамо облаштування робочого місця, оплачувана відпустка, лікарняні та інші витрати, і сума збільшиться ще на кілька тисяч на рік. А головне, що справжнього фахівця з досвідом і знанням в створенні документації потрібно знайти! Знову час, яке завжди коштує чималих грошей. Витратити на пошуки можна кілька місяців, але документація готові так і не будуть.

Самостійна розробка документів з охорони праці не завжди виправдана, хоча і здається найдешевшим варіантом. Помилки перетворюються у фінансові витрати, затягування термінів з підготовки тієї чи іншої діяльності, можливі штрафи. Досвід напрацьовується роками, і ми пройшли стадії від новачків до професіоналів, щоб допомагати бізнесу і звільняти його керівників від проблем з документацією в частині охорони праці.

Скоро перевірка? Розмір штрафів підвищується чи не щороку і є серйозною загрозою бюджету компанії. Оплата наших послуг – плата за спокій, адже документи в порядку, і про них можна не турбуватися. Краще приділити час, що звільнився іншим важливим речам і процесам, підготуватися і прибрати можливі прогалини по іншим пунктам.

Що входить в цю ціну

Ми надаємо послугу розробки документів з охорони праці, вартість якої включає не тільки підбір відповідних бланків та зразків. Орієнтуємося на потреби замовників, створюємо комфортні умови для співпраці. Тому послуга передбачає:

 • Створення документів по вашому профілю і відповідно до законодавства, нормативно-правовими актами.
 • Заповнені інструкції, журнали, накази, положення.
 • Наявність відео для замовників, яке показує, як користуватися документацією.
 • Швидке виконання завдання – всього 2-5 днів і комплект у вас!
 • Формування готового комплекту і передача його замовнику.

Вам не потрібно переробляти шаблонні положення, інструкції – ми підготуємо заповнену і актуальну документацію, яку відразу можна впровадити і використовувати в роботі підприємства. Цей факт разом з швидкістю оформлення і виправданою вартістю допоможе зберегти час, гроші і сили. Звичайне замовлення послуги замінити вам роботу на пошук фахівців, їх перевірку і оформлення, очікування. Також ми позбавляємо вас від потенційних помилок і невідповідностей вимогам чинного законодавства, нормативно-правових актів у сфері охорони праці.

Ніяких шаблонних документів. Адже кожне підприємство індивідуально, і вимагає врахування всіх особливостей. Офісний персонал забезпечується одними інструкціями, на складі – розширеним варіантом, на виробничих об’єктах – доповнюються регламентами по робіт та обладнання підвищеної небезпеки. Положення складаються також в індивідуальному порядку, як і накази по підприємству. Документи передаються замовнику в надрукованому вигляді та в електронному варіанті. Додатковий бонус, який дає основу для подальших напрацювань.

Замовлення документів з охорони праці для вашого підприємства

Залишилося тільки зробити замовлення, і готовий кейс з індивідуальним наповненням з’явиться у вас через кілька днів. Повідомте нам інформацію про ваше підприємство, штатному розкладі та інші особливості роботи. Все інше зробимо ми. Дізнайтеся більше про ціни і замовте розробку документів з охорони праці вартістю від 6000 грн через Viber +38 (097) 466-94-04 або електронну пошту zakaz@doc2days.com.ua.

Заявка

Заявка

Заявка