Документи з охорони праці на складі

Підготуємо повний комплект та розробимо документи з охорони праці на складі! Отримаємо за вас усі посвідчення та навчимо як усім цим користуватися!

Від 2 робочих днів! Усього за 7000 грн.

Телефонуйте або пишіть в Viber +38 (097) 466-94-04 або по електронній пошті zakaz@doc2days.com.ua

Великий обсяг роботи без підготовки і досвіду складно виконати без помилок. Так і відбувається, коли необхідно оформити документи з охорони праці на складі – десятки різних професій, об’єкти підвищеної небезпеки та інші чинники, які необхідно врахувати. Через це виникають проблеми наступного рівня, наприклад, приписи від інспекторів, але документацію готувати все одно потрібно. І допомога фахівців в цій справі буде не зайвою. Ми підготуємо комплект з повною відповідністю специфіці діяльності, організаційним особливостям і забезпеченням вашого складу.

Для формування відповідного пакету документації важливо враховувати

Діяльність кожного підприємства має свою специфіку, і навіть всередині однієї спрямованості є істотні відмінності. Тому при розробці документів з охорони праці на складі необхідно знати всі особливості роботи разом з вимогами нормативно-правових актів. Там, де зберігається продукція тимчасово – одні вимоги, де присутні отруйні речовини – інші і в більшому обсязі. Також різне устаткування припускає наявність інструкцій, як і роботи підвищеної небезпеки. Для формування відповідного пакету документації важливо враховувати:

  • професії і штатний розпис складу;
  • наявність і види пристроїв, обладнання;
  • види робіт, які виконуються;
  • особливості діяльності підприємства.

Документи з охорони праці на складі

документи з охорони праці на складі

У шаблонах не описує окремі випадки, а це вже невідповідність вимогам. Використання зразків інших підприємств також не враховують особливості штату, техніки і робіт. Причиною невідповідності документів на складі з охорони праці в Україні при самостійній розробці часто буває мінімальний досвід укупі з застарілими знаннями. Ще один пункт – часто змінюється законодавство. А як встежити за всіма оновленнями, щоб не страждала основне виробництво? Наймати кілька людей для підтримки документообігу з охорони праці невигідно, відривати персонал від роботи теж.

Відсутність всіх або окремих документів з охорони праці завадить відкриттю нового складу. Адміністративний персонал, робочі професії і інші повинні отримати інструкції, розписатися в журналах. Не можна забувати і про обладнання з роботами підвищеної небезпеки – тут без інструкцій також не обійтися. Але ж потрібно ще підготувати документацію по пожежної безпеки та іншим видам нагляду. У всіх описаних вище випадках простіше і дешевше замовити готовий кейс. Такий варіант підходить для складів різного масштабу.

Процес підготовки комплекту документів з охорони праці на складі

Процес підготовки повного комплекту документів з охорони праці на складі займе кілька тижнів (мінімум) у людини без досвіду. До того ж, постійно виявляються помилки або неправильне оформлення, і неможливо провести узгодження з керівництвом. Це може стати причиною порушення виробничих процесів, а в гіршому випадку – приписом або штрафом за результатами перевірки. У нас розробка всього комплекту займе 4 дні, після чого замовник отримує документи, які:

  • можна відразу ж впроваджувати на підприємстві;
  • відповідають потребам складу;
  • правильно і грамотно оформлені;
  • не потребують доопрацювання;
  • відповідають вимогам законодавства і галузевим правилам.

перелік документи з охорони праці на складі

Документи на складі з охорони праці в Україні повинні бути обов’язково, але іноді вони в надлишку і можуть заважати роботі. Ми не створюємо додаткових позицій, а тільки те, що дійсно необхідно для вашого підприємства і дотримання всіх актуальних норм і правил. Формуємо пакет таким чином, щоб були враховані особливості штатного розкладу, виробничих процесів, робіт та об’єктів підвищеної небезпеки. У нього входять всі необхідні інструкції як для адміністративного персоналу, так і для працівників складу, журнали обліку, положення, локальні накази.

Щоб застосування документів з охорони праці на складі не викликало питань після і отримання, ми доповнюємо кейс видеокурсом. Він містить інструкцію з використання журналів, положень і т. Д. Документація передається в паперовому вигляді та електронному варіанті. Також ми заповнюємо журнали інструктажів та готуємо всі документи таким чином, щоб їх можна було легко впровадити в роботу на складі.

Документи з охорони праці на складі — як підготувати їх в короткі терміни

Наш досвід в цій сфері дозволяє швидко визначити актуальність документів на складі з охорони праці в Україні та підготувати їх в короткі терміни – всього 4 дні з моменту замовлення. Вартість такого кейса Ви можете дізнатися нижче. Ви отримуєте не набір типових інструкцій з порожніми бланками безіменних журналів, а готовий для роботи комплект. Замовте документи для вашого складу за допомогою Viber +38 (097) 466-94-04 або електронною поштою zakaz@doc2days.com.ua.