Внутрішні документи з охорони праці

Внутренние документы по охране труда

Підготуємо повний комплект документів з охорони праці для вашого офісу! Розробимо, отримаємо за вас усі посвідчення та навчимо як усім цим користуватися!

Від 2 робочих днів! Усього за 6000 грн!

Телефонуйте або пишіть в Viber +38 (097) 466-94-04 або по електронній пошті zakaz@doc2days.com.ua.

Законодавство вимагає повне забезпечення підприємств в частині охорони праці, але оформити внутрішні нормативні документи з охорони праці в Україні часто нагадує складний квест. На великих підприємствах необхідно підготувати великий обсяг, врахувати особливості виробництва, відстежити цю роботу в філіях. Малий бізнес також стикається з проблемами – нерентабельно наймати окремого спеціаліста, а займатися самостійно розробкою немає часу і знань. Замовлення готової документації по охороні праці в повному комплекті вирішить ці питання і позбавить від додаткового навантаження.

Які внутрішні документи з охорони праці повинні бути на підприємстві?

Універсального переліку позицій для всіх компаній не існує, так як документування передбачає врахування специфіки діяльності. Необхідно відобразити реальний стан справ і приділити увагу організаційним моментам, виробничих процесів і оснащення, штатного розпису і т. д. Приблизний перелік документів з охорони праці, які можуть бути на підприємстві, виглядає так:

 1. накази по підприємству – про проведення навчань, організації комісій, створення служби ОП і т. д.;
 2. положення – про службу ОП, порядок навчання та перевірки знань, забезпечення ЗІЗ і т. д.;
 3. інструкції – за професіями, електробезпеки, видам робіт і т. д.;
 4. журнали – реєстрація та облік, в тому числі інструктажів з ОП;
 5. програми – навчання, інструктажів з ОП;
 6. переліки – робіт підвищеної небезпеки та професій, працівників, їх виконують.

Локальні нормативні документи з охорони праці відрізняються для кожної компанії і не можуть бути зроблені за шаблоном. Це легко виявляється при перевірці інспекторами, наприклад, коли інструкція по видам робіт не містить важливих пунктів. Тоді можливі штрафи і приписи. А це додаткове навантаження на бюджет, втрата часу для персоналу і неспокійні дні для керівництва. Також відсутність грамотної документації призводить до безладу в робочих процесах.

Поширені проблеми при підготовці документів

Самостійна підготовка внутрішніх нормативних документів з охорони праці в Україні з нуля займе як мінімум кілька місяців. Від помилок ніхто застрахований, і виправляти їх потрібно знову ж своїми силами. У такому випадку процес буде проходити за наступним сценарієм:

 1. Вибір відповідальних співробітників для оформлення документації.
 2. Виявлення важливих моментів на підприємстві з точки зору ОП.
 3. Визначення обов’язкових вимог законодавчих та нормативно-правових актів.
 4. Створення проектів документів, їх узгодження і оформлення, збір підписів.
 5. Виправлення помилок і оформлення відсутніх позицій.

Повний комплект внутрішніх нормативних документів з охорони праці в Україні

Кожен з цих етапів, крім першого, займе не менше тижня, тобто повний комплект буде готовий не раніше, ніж через місяць. На великих підприємствах процес забере кілька місяців і масу ресурсів, а гарантій ідеального результату такої об’ємної роботи ніхто не дасть. Шукати фахівця для постійної співпраці – далеко не завжди вигідно, адже платити йому потрібно кожен місяць пристойну суму. І пошук може тривати довго, а документи зазвичай потрібні вже зараз. Шаблони з інтернету також не підходять, тому доводиться шукати альтернативні варіанти.
Швидкий результат без помилок.

Другий варіант – замовлення пакету локальних нормативних документів з охорони праці, розробленого з урахуванням особливостей вашої компанії. Підготовкою займаються профільні фахівці зі знанням всіх необхідних правил і нюансів практичного застосування різних наказів, інструкцій та журналів в даній сфері. Робота розбивається на кілька етапів:

 1. Отримання і аналіз інформації від замовника.
 2. Підготовка та оформлення документів в термін від 2 днів.
 3. Передача готового комплекту замовнику.

Участь замовника мінімальна, а це дозволяє зайнятися іншими справами і не витрачати час на діловодство. У комплект входить відеокурс з інструкцією щодо подальшого використання вже заповненої документації, а також електронний і паперовий варіант всіх позицій. Вони придатні для застосування відразу ж після отримання.

Одні з головних принципів нашої роботи – відсутність зайвої документації і фінансового навантаження на замовника. Ми готуємо тільки ті журнали, накази та інструкції, які необхідні в конкретному випадку. Такий підхід корисний і після співпраці з нами, тоді не виникає плутанини у великому обсязі непотрібних паперів. А адже діловодство з охорони праці вимагає періодичної актуалізації та перегляду основних положень.

Ми готові розробити внутрішні документи з охорони праці для різних підприємств: від малого бізнесу в легкій промисловості до великих виробничих холдингів. Є готові пропозиції для складів, офісів і інших об’єктів з особливими умовами діяльності і матеріально-технічного забезпечення. Вартість комплекту безпосередньо залежить від його наповнення – зайвих витрат не передбачено.

Замовити внутрішні нормативні документи з охорони праці в Україні просто – зв’яжіться з нами і повідомте основну інформацію про вашому об’єкті.